»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Talviprinsessafutis käynnistyy keskiviikkona 31.10 klo 17-17.45 Teken salissa (Teollisuuskatu) . Ryhmään mahtuu 20 pelaajaa. Talvikauden maksu on 45€ (sis.vakuutuksen). Prinsessat harjoittelevat salissa maaliskuun puoleen väliin saakka (13.4). Harjoituksissa

Lue lisää »

Talviprinsessafutiksen ilmoittautuminen käynnissä

Talviprinsessafutis käynnistyy keskiviikkona 31.10 klo 17-17.45 Teken salissa (Teollisuuskatu) . Ryhmään mahtuu 20 pelaajaa. Talvikauden maksu on 45€ (sis.vakuutuksen). Prinsessat harjoittelevat salissa maaliskuun puoleen väliin saakka (13.4). Harjoituk

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
P10P8 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
9
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima sininen - Komeetat/sininen
2-11
P10P8 (-10) 5v5 peli-ilta taso 2
9
Elo
klo 18:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
PetPet - Huima sininen
8-5
HuiPaMiehet Kuutonen
10
Elo
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima HuiPa - JJK Cityketut
1-1
T05T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
11
Elo
klo 12:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T05 - JyPK T04/05 vihreä
4-1
T06T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
11
Elo
klo 12:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T06 - JyPK T05/06 vihreä
7-0
P10P8 (-10) 5v5 peli-ilta taso 1
11
Elo
klo 12:50
Jyväskylä, Vehkalampi 1
Komeetat - Huima keltainen
6-2
T05T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
11
Elo
klo 13:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
JyPK T05/06 vihreä - Huima T05
0-14
T06T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
11
Elo
klo 13:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
JyPK T04/05 vihreä - Huima T06
7-1
P10P8 (-10) 5v5 peli-ilta taso 1
11
Elo
klo 13:40
Jyväskylä, Vehkalampi 1
Huima keltainen - JyPK/T09
2-2
PiiriliigaNaiset Piiriliiga 8v8 peli-ilta taso 2
11
Elo
klo 14:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
KonnU - Huima Huima
0-0
PiiriliigaNaiset Piiriliiga 8v8 peli-ilta taso 2
11
Elo
klo 15:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima Huima - PaRi
1-0
T10T9 (-09,-10) 5v5 peli-ilta
12
Elo
klo 14:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T10 - KonnU
4-1
T10T9 (-09,-10) 5v5 peli-ilta
12
Elo
klo 14:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
TEAM LKP - Huima T10
T07T11 Piirisarja
13
Elo
klo 17:30
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T07 - JyPK/T07
0-1
P07P11 Piirisarja
13
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima - JyPK/T06
5-4
P04/05P14 Piirisarja
13
Elo
klo 19:30
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima Huima - PaRi/05
10-0
T07T11 (-07) 8v8 peli-ilta
14
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Nousu T07/08 - Huima T07
1-0
T07T11 (-07) 8v8 peli-ilta
14
Elo
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T07 - KISA/Musta
7-1
T05T13 Piirisarja
15
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T05 - JyPK/T06
4-1
P06P12 Piirisarja
15
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima - JJK-05-06 Green
4-2
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
18
Elo
klo 12:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima keltainen - PetPet
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
18
Elo
klo 12:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima sininen - KonnU
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
18
Elo
klo 12:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
KonnU - Huima keltainen
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
18
Elo
klo 12:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
PetPet - Huima sininen
EdustusKolmonen
19
Elo
klo 18:30
Äänekoski, Keskuskenttä nurmi
Huima Huima - ToU
P08P10 (-08) 8v8 peli-ilta taso 2
21
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
PaRi P09 - Huima Sininen
P08P10 (-08) 8v8 peli-ilta taso 2
21
Elo
klo 19:30
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima Sininen - Komeetat/Saturnus
B-pojatP17 (-01) Kolmonen
22
Elo
klo 18:30
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima - Komeetat/B2
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
23
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima keltainen - Komeetat/Venus
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
23
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima sininen - Komeetat/Merkurius
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
23
Elo
klo 18:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Komeetat/Merkurius - Huima keltainen
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
23
Elo
klo 18:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Komeetat/Venus - Huima sininen
Taitoharjoittelu
Tekonurmi klo 17:00

Pallonkäsittelyä, taitolajeista syöttö, pujottelu. Kesto 60 min.

17
Elo
Maalivahtiharjoittelu
Tekonurmi klo 17:00

Mika Wacklinin vetämänä harjoittelua maalivahdeille.

17
Elo
Taitoharjoittelu
Hiihtoalueen nurmi klo 17:00

Pallonkäsittelyä, taitolajeista ponnauttelu, pituuspotku ja pusku. Kesto 60 min.

31
Elo
Joukkueenjohtajakoulutus syyskuu
Hiihtari klo 18:30

Aiheena tietosuoja, kauden 2018 palaute ym.

11
Syy
Joukkueenjohtajakoulutus syyskuu
Hiihtari klo 18:30

Aiheena tietosuoja, kauden 2018 palaute ym

13
Syy
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Huima Juniorijalkapallo
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat